“نیکلاس مادورو” رئیس جمهوری ونزوئلا در گفت و گو با شبکه المیادین خاطر نشان کرد تمام این گروه های تروریستی که ما شاهد هستیم در راستای خدمت به طرح های دشمنان ملت های عربی و اسلامی فعالیت می کنند. وی تصریح کرد این گروه ها و سازمان های تروریستی که غرب از آنها حمایت می […]

 

 

“نیکلاس مادورو” رئیس جمهوری ونزوئلا در گفت و گو با شبکه المیادین خاطر نشان کرد تمام این گروه های تروریستی که ما شاهد هستیم در راستای خدمت به طرح های دشمنان ملت های عربی و اسلامی فعالیت می کنند.

وی تصریح کرد این گروه ها و سازمان های تروریستی که غرب از آنها حمایت می کند و برای ویران کردن سوریه و عراق از طریق اقدامات وحشیانه و رویکرد دیکتاتورمآبانه خود تلاش می کنند،‌یک فاشیسم جدید است که هیچ ارتباطی با دین اسلام که در برگیرنده مفاهیم عظیمی از نقطه نظر روحی و معنوی است، ندارد.

رئیس جمهوری ونزوئلا خاطر نشان کرد ملت های آمریکای لاتین هم با همین پدیده…

 

از طریق گروه ها و بخش های راستگرای افراطی که فاشیست های جدید به شمار می روند، روبرو هستند که ونزوئلا را هدف قرار داده و خشونت را در هر نقطه ای رواج می دهند و البته با این پدیده مقابله کرده ایم و اوضاع تحت کنترل است و ملت ونزوئلا آنها را شکست داده است.

مادورو به حمایت کشورش از ملت فلسطین و همبستگی کاملا با آنها در رویارویی با اشغالگران اسرائیلی اشاره کرد و گفت ملت فلسطین، در نهایت پیروز خواهد شد .

رئیس جمهوری ونزوئلا به تلاش غربی ها برای نشان دادن تصویر دروغین از مسلمانان و به تصویر کشیدن آنها به عنوان تروریست اشاره کرد و هدف غرب را تسلیم کردن مسلمانان در برابر خود دانست، اما به گفته وی، ملت های مسلمان در نهایت به حقوق خود دست خواهند یافت و خواسته هایشان محقق خواهد شد.

مادورو اظهار داشت ایالات متحده آمریکا و دیگر قدرت ها با انگیزه سلطه طلبی، آمریکای لاتین را حیات خلوت خود می دانستند، اما به لطف انقلاب بولیواری و مبارزات آن، تمام این طرح هایی که کشورهای منطقه را هدف قرار داد، شکست خورد.

رئیس جمهوری ونزوئلا از ملت های عربی و اسلامی خواست به مبارزات خود به خاطر حقوق و آزادی و استقلال ادامه دهند.