به گزارش لاتین ما به نقل از «ته‌لام»، «سیلویانا باتاکیس» وزیر اقتصاد استان «بوینوس آیرس» در آرژانتین روز گذشته طی یک بیانیه مطبوعاتی روزنامه اپوزیسیون «کلارین» را به تلاش برای شبهه افکنی و ایجاد اختلال در کشور متهم کرد. وی در این رابطه به تیتر صفحه اول روزنامه «کلارین» مبنی بر هشدار درباره میزان اندک […]

 

 

به گزارش لاتین ما به نقل از «ته‌لام»، «سیلویانا باتاکیس» وزیر اقتصاد استان «بوینوس آیرس» در آرژانتین روز گذشته طی یک بیانیه مطبوعاتی روزنامه اپوزیسیون «کلارین» را به تلاش برای شبهه افکنی و ایجاد اختلال در کشور متهم کرد.

 

 

وی در این رابطه به تیتر صفحه اول روزنامه «کلارین» مبنی بر هشدار درباره میزان اندک ذخایر باقی مانده بانک مرکزی آرژانتین اشاره کرد.

«باتاکیس» در ادامه ضمن دروغ خواندن مطالب موجود در این روزنامه، عنوان کرد که ما بدون توجه به این مطالب کذب که با هدف ایجاد بی‌نظمی در کشور منتشر می‌شوند، به راه خود ادامه خواهیم داد.

مطالب کذب فراوانی که در روزنامه‌های راست‌گرای «کلارین» و «لاناسیون» چاپ می‌شوند، این دو روزنامه را با حجم وسیعی از اعتراضات ملت و دولت آرژانتین مواجه کرده است.

چندی پیش «کریستینا فرناندز» رئیس‌جمهور آرژانتین روزنامه‌های «کلارین» و «لا ناسیون» را کارخانه‌های دروغ‌پراکنی و اقدامات سیاسی خواند.